ir a principal |
Ir a lateral
Почали з "португальського форту" Калат Аль-Бахрейн (внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) з археологічними ділянками III-I тисячоліть до нашої ери на його території (на цьому місці розташовувався крупний торгівельний порт древньої цивілізації Дільмун)
Люди в ті часи були нижчі ростом:
Як пояснив гід - це тогочасна "соковижималка":
Храм Барбар, чиї руїни лежать в межах однойменного села, комплекс з трьох культових споруд, датованих 3000-2000 рр. до н.е. На території комплексу збереглися руїни двох вівтарів і природне джерело (нажаль, в зв'язку з освоєнням нових земель воно пересохло), що явно мало містичне значення в епоху цивілізації Дільмун. В ході розкопок на території комплексу були виявлені багаточисельні інструменти, зброя, глиняний посуд і маленькі золоті вироби, які тепер демонструються в Національному музеї країни.
Селище А'алі славиться як найкращий гончарний центр Бахрейну.
Так тут печуть "паляниці"
Повз селище А'алі, розташований комплекс так званих "Королівських могил" - 85 000 могильних курганів. Згідно з легендою, тут розташований некрополь древніх монархів, на що вказують і розміри поховання - до 15 м у висоту і 45 м в діаметрі. На панорамі "не королівські" кургани
Посеред спекотливої пустелі, росте знаменита акація "Дерево Життя", що являє собою яскравий приклад пристосунку живої природи до найтяжчих погодніх умов.
Музей нафти - розташований біля "свердловини номер 1", Тут розміщені оригінальні виставки по історії нафтовидобувної промисловості країни, безліч зразків устаткування, документи, старі фотографії і навіть робоча модель нафтової платформи. Сама "свердловина номер 1" розташована біля підніжжя Джебель-ад-Дукхан ("Гора диму", 122 м) - найвищої точки острова.
Вернувшись до міста відвідав ще одину форецю Арад Форт (XV ст)
Ну а далі пішло просто фотографування
Готуючись до свят, нарешті помили вікна на хмарочосах
Південну Америку і Австралію все таки украли
"Закриті на реконструкцію"
0 comments:
Post a Comment